Şirket Kafeteryaları

ZAMAN İLE YARIŞ

Bu öğle yemeği. Öğle yemeği molası için sinyal. Çalışanlar kantine akar. Bir tepsi alırlar ve sıraya girmeye başlarlar. Yeni başlayanlar, ana yemekler seçerler ve bir içecek. Afiyet olsun! Bir şirket kafeteryası hızlı temposu temsil eder. Menü oluşturma, malzemeleri hazırlama ve yemekleri pişirme sadece işin bir parçası.

Diğer kısım yemek yenildiğinde başlar. Müşterilerin kullandığı her şeyin yıkanması gerekiyor: tepsiler, bardaklar, tabaklar ve çatal bıçak takımı. Ve elbette, mutfak tarafından kullanılan tüm ekipman ve gereçler. Sadece verimli ve güvenilir bir yıkama sistemi, bunun mümkün olduğunca çabuk ve sorunsuz çalışmasını sağlayabilir. Şirket kafeteryasının taleplerine ve iş akışlarına tam olarak uyar.

Aktürk Mutfak

" Profesyonel Mutfağın Adresi Aktürk Mutfak "

Aktürk Mutfak 30 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Scotsman,Josper, Hatco, Zummo gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.Kabul Et Websitemizi kullanarak Çerez Politiması'ni okumuş ve onaylamış sayılırsınız.