Catering

Profesyonel ve Verimli Yıkama

Kongreler ve konferanslar. Partiler ve yaz festivalleri. Düğünler ve aile kutlamaları. Yiyecek-içecek servisi aynı anda birçok misafirin peşindedir. Ve neredeyse her yerde bunu yapıyorlar. Ağır zaman ve maliyet baskıları altında. Mutfak sistemlerin tüm bu şartları kusursuz bir şekilde karşılamalıdır.

Bol miktarda bulaşık yıkamak için. Hızlı tempolu. Maliyet etkin. Ve elbette, temizlik ve hijyen. Bunlar, çok sayıda insanın kısa bir sürede karşılanması gereken durumlarda, yıkama solüsyonundaki gereksinimlerdir. Temizlik konusunda uzman olarak, catering sektöründe müşterilerimizin gereksinimlerini biliyoruz. Profesyonel ve verimli bir yıkama işlemi için çözümler geliştiriyoruz.

 

Aktürk Mutfak

" Profesyonel Mutfağın Adresi Aktürk Mutfak "

Aktürk Mutfak 30 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Scotsman,Josper, Hatco, Zummo gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.Kabul Et Websitemizi kullanarak Çerez Politiması'ni okumuş ve onaylamış sayılırsınız.