Gıda ve İçecek Sektörleri

Mutlu olan müşteriler. Tekrar gelecek olan müşteriler. Seni arkadaşlarına tavsiye edecek müşteriler. Aktürk olarak buna katkıda bulunmak istedik: kusursuz ekipman portfoyü ve mükemmel hijyen. Özel bir çözüm geliştirerek. Kişisel gereksinimleriniz, uygulamalarınız ve tercihleriniz için. Senin için. Ve müşterileriniz için.

Fast Food

Bir fast food restoranı. Tezgahta sipariş ve ödeme. Tepsilerde self servis. Kirli tabaklar ve sıralama istasyonları için arabaları. Bir fast food restoranında, her şey mükemmel bir şekilde organize edilir. Ve hız için optimize edilmiş.

Daha Fazla Bilgi

Kafeler

Siparişleri almalk. İçecek ve yiyeceklerin hazırlanması. Çok sınırlı bir alanda servis etmek, temizlemek, kasayı kontrol etmek. Genellikle bir kişi ile başarılmaya çalışılır. Bir kafede gündelik hayat. Programlanabilir teknolojik ekipman ile bunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Oteller

Sabah kahvaltı büfesi. Sonra öğle yemeği. Akşam yemeği. Ve barda geç saatlere kadar koşuyoruz. Her türlü kesintisiz hizmet sağlamak için doğru marka ve modellerle hizmet sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Restorantlar

Mükemmel bir masa. Parıltılı yemekler. Parlak çatal-kaşık-bıçak takımı. Bir lokantada müşterilerinizin kendilerini rahat ve zevkle yemek yemelerini istiyorum. Bunun için temizlik ve hijyen ön koşuldur.

Daha Fazla Bilgi

Aktürk Mutfak

" Profesyonel Mutfağın Adresi Aktürk Mutfak "

Aktürk Mutfak 30 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Scotsman,Josper, Hatco, Zummo gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.Kabul Et Websitemizi kullanarak Çerez Politiması'ni okumuş ve onaylamış sayılırsınız.