Teknik Servis

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ


Müşteri odaklılık ilkesince hareket eden Şirketimiz için değerli müşterilerimizden gelen her türlü talep ve öneri, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefimizi gerçekleştirmemizde en önemli rehberdir.

Hedefimiz, çalışmalarımızı ve markalarımızı dünya çapında zincir işletmelerin özellikle operasyonda aynı kaliteyi sunmak ve arıza oranı düşük, distribütörlüğünü yaptığımız markalar kategorisinde uzman ve yenilikçi teknolojisi ile bir adım önde tutmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli olarak istişare ediyoruz.

Müşterilerimizin kaliteli ürün tedariki ve satış sonrası ihtiyaçları bizlerin her zaman yeni yatırım planları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Müşteri memnuniyetini en temel ilke olarak benimseyen Şirketimiz siz değerli müşterilerimize daha da iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak çalışmaya devam etmektedir.

BASIC

 

PREMIUM

 

BAKIM


Herkes bilir: düzenli olarak denetlenen ve bakımı yapılan bir makine daha iyi çalışır. Ve daha uzun süre. Bu aynı zamanda endüstriyel makineler için de geçerlidir: gün içinde yüksek performans sağlamak ve mükemmel sonuçlar sunmak zorundadırlar. Arızaları olmadan. Bu düzenli bir şekilde servis edilen Aktürk için sorun değil. İşte bu yüzden size uygun bakım paketleri sunuyoruz.

BAKIMLA İLGİLİ SORULARINIZ MI VAR?


Makinelerinizdeki arızaları önlemek ister misiniz? Beklenmeyen arızaların onarımlarını önleyin. Uzun vadede mükemmel sonuçlar elde edilsin mi? Bakım paketlerimiz daha fazla güvenlik sağlıyor. Size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız ve sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.


İletişim

Aktürk Mutfak

" Profesyonel Mutfağın Adresi Aktürk Mutfak "

Aktürk Mutfak 30 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Scotsman,Josper, Hatco, Zummo gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.Kabul Et Websitemizi kullanarak Çerez Politiması'ni okumuş ve onaylamış sayılırsınız.