Perakende

Perakende sektöründeki durum şu şekildedir: örneğin mağazadaki fırınlar, kasap veya süpermarket kafeleri ya da bir servis istasyonundaki snack bar. Bu kuruluşlar mükemmel bir proje sistemine ihtiyaç duyarlar. Aktürk doğru çözüme sahiptir.

Benzinlikler

Hızlı bir durak. Sabah, bir kruvasan ve günün ilk kahvesi için. Öğle yemeğinde hızlı bir atıştırma için. Ya da tankı doldururken bir sandviç almak için. Hemen hemen her servis istasyonu kendi kafesine sahiptir. Profesyonel bir çözüme ihtiyacı var.

Daha Fazla Bilgi

Süpermarket

Mağaza içi fırın, kasap, içecek ve atıştırmalık satan kafe. Tek çatı altında üç farklı dünya: süpermarket. Tamamen farklı üç gereksinim ile.

Daha Fazla Bilgi

Aktürk Mutfak

" Profesyonel Mutfağın Adresi Aktürk Mutfak "

Aktürk Mutfak 30 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Scotsman,Josper, Hatco, Zummo gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.Kabul Et Websitemizi kullanarak Çerez Politiması'ni okumuş ve onaylamış sayılırsınız.