Fast Food

HIZLI OLUNMALI

Fast food. Franchise veya şube ağı. Hamburger ya da biftek konusunda uzmanlaşmak. Tavuk ya da balık. Pizza ya da sandviçler. Vegan veya yerel yemekler. Ya da özel kahveler. Orada çok çeşitli gıda kavramları var. Her durumda, adından da anlaşılacağı gibi: hızlı olması gerekiyor.

Bu sonsuz bir çizgi anlamına gelir. Kahve bardakları ve kartonları. Ve yemek hazırlamak için kullanılan geniş bir mutfak gereçleri. Endüstriyel mutfak ekipmanları söz konusu olduğunda, zincir restoranların gereksinimleri çok belirgindir. Söz konusu uygulamaya esnek ve hassas bir şekilde uyarlanmış bir sistemine ihtiyaç duyarlar.

Aktürk Mutfak

" Profesyonel Mutfağın Adresi Aktürk Mutfak "

Aktürk Mutfak 30 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Scotsman,Josper, Hatco, Zummo gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.Kabul Et Websitemizi kullanarak Çerez Politiması'ni okumuş ve onaylamış sayılırsınız.