Benzinlikler

MÜKEMMEL TEMİZ

Çok çeşitli özel kahveler. Kruvasan, kek ve bagels. Sandviç, dilim pizza ve sosis. Servis istasyonları yıllardır sürekli genişledi, şu anda araba yıkama, mağaza ve kafeler dahil olmak üzere norm oluyor. Bu değişiklikler son derece başarılı olmuştur: ikram konsepti tüm bunları kullanan müşteriler tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Sabah hızlı bir kahvaltı için. Öğle yemeğinde atıştırmalık için. Ya da yakıt doldurduklarında bir kahve için.

Servis istasyonları artık kahve makineleri, teşhir vitrinleri, turbo fırın ve diğer ekipmanları kullanıyor. Ve bu da profesyonel bir çözümüne ihtiyaç duydukları anlamına geliyor. Yemek endüstrisindeki diğer tüm işletmeler gibi, birinci sınıf ekipman ve hizmet esastır.

Aktürk Mutfak

" Profesyonel Mutfağın Adresi Aktürk Mutfak "

Aktürk Mutfak 30 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Scotsman,Josper, Hatco, Zummo gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.Kabul Et Websitemizi kullanarak Çerez Politiması'ni okumuş ve onaylamış sayılırsınız.