Kafeler

HERŞEY...

Bir bardak kahve. Bir parça kekle. Basit bir kafenin günleri çoktan gitti. Çoğu şimdi cappuccinos, café lattes, frappuccinos ve chai lattes sunuyor. Kek ve tartların yanı sıra artık muffin, kurabiye, sandviç, çorba ve salata da var.

Seçenek yelpazesi sadece kafelerde daha uzun yiyecek ve içecek menüleri yapmakla kalmamış, aynı zamanda bardak, tabak ve çatal-bıçak hacmini de arttırmıştır. Ve hepsinin yıkanması gerekiyor. Genellikle çok dar bir alanda. Genellikle sadece bir kişi tarafından. Hızlı operasyonda mükemmel performans ile müşterilerinize en taze yiyecek ve içecek menülerinizi servis edebilirisiniz.

Aktürk Mutfak | Aktürk Endüstriyel

Aktürk Mutfak 28 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Ice-O-Matic, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Josper, Hatco, Zumex gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.