Eğitim Kurumları

TEMİZLİK VE HİJYEN

Okulda patates güveç. Öğrenci kantinde kırmızı sebze köri. Üniversite kafesinde kahvaltı ve hızlı atıştırmalıklar. Günümüzde eğitim kurumlarında yiyecek ve içecek çeşitleri renkli, geniş ve çeşitlidir. Her gün, taze malzemeler yemek pişirmek için kullanılır. Bazı yerlerde birçok kursu olan tam menüler vardır.

Salata büfeleri, organik meyve ve çeşitli farklı yiyecekler. İkram standartları yüksek: Yemekler sağlıklı ve dengeli olmalı. Temizlik ve hijyen standartları da aynı derecede yüksek - ve bu yüzden de çözelti çözümünün gereksinimleri: Çok sayıda insanın içeri girip çıkmasıyla, tepsiden çatal-bıçak takımına kadar her şeyin mükemmel temiz ve hijyenik olması sağlanmalıdır.

Aktürk Mutfak

" Profesyonel Mutfağın Adresi Aktürk Mutfak "

Aktürk Mutfak 30 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Scotsman,Josper, Hatco, Zummo gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.Kabul Et Websitemizi kullanarak Çerez Politiması'ni okumuş ve onaylamış sayılırsınız.