Sektörler

Catering

Bol miktarda bulaşık yıkamak için. Hızlı tempolu. Maliyet etkin. Ve elbette, temizlik ve hijyen. Bunlar, çok sayıda insanın kısa bir sürede karşılanması gereken durumlarda, yıkama solüsyonundaki gereksinimlerdir. Temizlik konusunda uzman olarak, catering sektöründe müşterilerimizin gereksinimlerini biliyoruz. Profesyonel ve verimli bir yıkama işlemi için çözümler geliştiriyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Catering
Gıda ve İçecek Sektörleri

Gıda ve İçecek Sektörleri

Mutlu olan müşteriler. Tekrar gelecek olan müşteriler. Seni arkadaşlarına tavsiye edecek müşteriler. Aktürk olarak buna katkıda bulunmak istedik: kusursuz ekipman portfoyü ve mükemmel hijyen. Özel bir çözüm geliştirerek. Kişisel gereksinimleriniz, uygulamalarınız ve tercihleriniz için. Senin için. Ve müşterileriniz için.

Daha Fazla Bilgi

Pastaneler

Üretimden çok çeşitli mutfak eşyaları. Nişasta, protein ve yağ içeren inatçı kirlerle. Mağazadan, servis edilen yemekler ve vitrinler de vardır. Ve her şey mümkün olduğunca çabuk tekrar kullanıma hazır olmalı. Birçok fırın ve pastacı Aktürk’ü tercih ediyor: pastaneler için güçlü çözümler ve üretim çözümleri için geniş ürün portföyü.

Daha Fazla Bilgi
Pastaneler
Perakende

Perakende

Perakende sektöründeki durum şu şekildedir: örneğin mağazadaki fırınlar, kasap veya süpermarket kafeleri ya da bir servis istasyonundaki snack bar. Bu kuruluşlar mükemmel bir proje sistemine ihtiyaç duyarlar. Aktürk doğru çözüme sahiptir.

Daha Fazla Bilgi

Aktürk Mutfak

" Profesyonel Mutfağın Adresi Aktürk Mutfak "

Aktürk Mutfak 30 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Scotsman,Josper, Hatco, Zummo gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.Kabul Et Websitemizi kullanarak Çerez Politiması'ni okumuş ve onaylamış sayılırsınız.