Blog

KORONAVİRÜS: WINTERHALTER İLE EN GÜVENLİ TARAFTA YER ALIN

Koronavirüs salgını şu anda hepimize büyük zorluklar sunuyor. Mevcut durumda, size netlik ve en önemli bilgileri sağlamak bizim için özellikle önemlidir.

Tüm Winterhalter bulaşık makineleri için DIN Spec 10534'e uygun hijyen sertifikaları mevcuttur. Bu, doğru çalışan Winterhalter makinelerinde yeterli dozda uygun deterjan kullanılarak yıkamanın koronavirüs açısından güvenli olduğu anlamına gelir.

Makinelerimizdeki yıkama koşulları, yalnızca yağ, nişasta, proteinler vb. gibi inatçı kirleticilerin giderilmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda koronavirüsler ve grip virüsleri dahil olmak üzere potansiyel olarak patojenik zarflı virüslerin güvenilir bir şekilde etkisiz hale getirilmesini sağlar.
DIN SPEC 10534:2012-08'in mikrobiyolojik ve hijyenik gereksinimleri, bulaşık makinelerimiz tarafından güvenilir bir şekilde karşılanmaktadır. Yerel hijyen konseptleriyle (HACCP yönetmeliği dahil) başarılı bir şekilde eşleştirildiğinde, özellikle kontamine bulaşıkların dikkatli bir şekilde kullanılmasıyla ilgili olarak, mutfakta mikropların yayılması bu nedenle son derece verimli bir şekilde sınırlandırılabilir.
Robert Koch Enstitüsü de hijyen önlemleri için bir tavsiye yayınladı. Bu, kirlenmiş bulaşıkların "her zamanki gibi" temizlenebileceğini belirtir.

 

Sizin için en iyisini diliyoruz. Mevcut durumla iyi başa çıktığınızı umarız ve her şeyden önce SAĞLIĞINIZ İÇİN HEPİNİZE EN İYİSİNİ DİLİYORUZ!Dünyamıza Hoşgeldiniz! Winterhalter Türkiye

Diğer Haberler

Aktürk Mutfak

" Profesyonel Mutfağın Adresi Aktürk Mutfak "

Aktürk Mutfak 30 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Scotsman,Josper, Hatco, Zummo gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.Kabul Et Websitemizi kullanarak Çerez Politiması'ni okumuş ve onaylamış sayılırsınız.