BARDAK YIKAMA MAKİNESİ

GASTRONOMİ ALANINDA BARDAK YIKAMA

İki dakikadan daha kısa sürede 25 adede kadar bardak yıkama. Hijyenik olarak temizdir ve hemen kurur. Profesyonel su hazırlamayla ovalama gerektirmez ve ışıl ışıl parıldar. Bardak yıkama budur!

BARDAK YIKAMA MAKİNESİ
Aktürk Mutfak - BARDAK YIKAMA MAKİNESİ

BİR BARDAK YIKAMA MAKİNESİ HANGİ AVANTAJLARI SUNAR?

Büyük miktarlarda bardak yıkayan ve profesyonel çalışmak isteyen herkesin bir bardak yıkama makinesine ihtiyacı vardır. Su hazırlama, uygun bulaşık kimyasalı ve özel bardak basketleri de dahil. Çünkü ancak bu sistem çözümü hem gastronomların hem de konukların yıkanmış bir bardağa yönelik yüksek taleplerini karşılayabilir. Güzel yanı: Bardak yıkama makinesi karşılığını hemen veren bir yatırımdır. Ve hatta birçok kez.

Birinci sınıf temizlik

Lekesiz, çizgisiz ve çiziksiz.

Tam hijyen güvenliği

DIN SPEC 10534 uyarınca sertifikalı.

Önemli zaman tasarrufu

İki dakikadan daha kısa sürede temiz bardaklar.

Uygun maliyetli bulaşık yıkama işlemi

Düşük personel ve işletme maliyetleri.

Pahalı bardakları korur

Daha az bardak kırılması, daha uzun kullanım ömrü.

Çevreye zarar vermez

Minimum su, enerji, kimyasal ihtiyacı.

Tüm duyularıyla keyif

Göz, burun ve dil için bir deneyim.

Olumlu etki

Çünkü konuklar temizliği ve hijyeni sever.

PROFESYONEL BULAŞIK YIKAMA İÇİN BÜTÜNLÜKLÜ SİSTEM

PROFESYONEL BULAŞIK YIKAMA İÇİN BÜTÜNLÜKLÜ SİSTEM
BULAŞIK MAKİNESİ

En yüksek seviyede temizlik ve hijyen için: Bardak yıkama makineleri değişken yıkama basıncına uyumlu ve çeşitli bardak tipleri için özel yıkama programlı. Hızlı, tasarruflu ve farklı boyutlarda.

SU HAZIRLAMA

İstediğiniz yıkama sonucuna ve kullanım yerindeki su kalitesiyle tam uyumlu: uygun su hazırlama. Makineye entegre biçimde veya harici cihaz olarak. Parlak bardaklar ve makinenin en iyi şekilde korunması için.

BULAŞIK KİMYASALI

Ve basit bir kural vardır: gerektiği kadar detaylı, mümkün olduğunca özenli. Parlayan temizlik ve mükemmel hijyen için. Işıltı ve parlaklık için. Bardak yıkamaya özel deterjan ve parlatıcı. Yüksek konsantre ve uygulamada tasarruflu.

BULAŞIK BASKETLERİ

Farklı bardak tüpleri için özel olarak üretilmiş ve her makine boyutuna uygun. Plastikten ve tel ızgaradan. Bardak basketleri kurutma işlemini destekler ve pahalı bardakları kırılmaya ve sürtünmeye karşı korur.

WHITE PAPER

GASTRONOMİ ALANINDA BARDAK YIKAMA: MÜKEMMEL BARDAKLAR İÇİN 9 ÖNERİ

Bardaklar bir gastronomi işletmesinin kartvizitidir. Ancak bardak yıkama kendi başına bir bilimdir. Ücretsiz tanıtım belgemizde size "bulaşık yıkamada kraliyet disipliniyle" nasıl beceri kazanacağınızı gösteriyoruz:

  • Bardak yıkamada en sık karşılaşılan sorunlar nelerdir?
  • Hangi nedenler bunun sorumlusudur?
  • Bu sorunlar nasıl somut bir şekilde çözülebilir?

BARDAKLARINIZ NASIL YIKANMALIDIR?

Filigran şarap bardakları vardır. Şampanya bardakları ince saplıdır. Küçük aperatif bardakları, dayanıklı su bardakları ve büyük bira kupaları. Motifli bira bardakları ve gravürlü bardaklar. Mükemmel çözümü arayışında temel sorular şunlardır: Ne tür bardakları en sık yıkıyorsunuz? Ve yıkama sonucundan beklentiniz nedir?

TEMİZ VE HIZLI

TEMİZ VE HIZLI

Bira, su, soft içecek veya kokteyl bardaklarını yıkarken özellikle temizlik ve hijyen önemlidir. Ve ayrıca hız. Çünkü personel yetersizliği ve artan ücretler ekonomi kavramını daha fazla ön plana çıkarmaktadır: Bardakların yıkanması için mümkün olduğunca az personel gerekmelidir ve aynı zamanda birinci sınıf yıkama sonuçları garanti etmelidir. Elde yıkamaya kıyasla Winterhalter sistem çözümünün çok daha üstün seçenekleri vardır: hijyenik olarak güvenli ve ekonomik. İki dakikadan daha kısa sürede 25 adede kadar temiz yıkanmış bardaklar.

IŞIL IŞIL VE PARLAK

IŞIL IŞIL VE PARLAK

Kırmızı şarap ve beyaz şarap, prosecco ve şampanya bardaklarında tamamen his, estetik ve aromaların en iyi şekilde açığa çıkması önemlidir. Bardaklar filigran ve zariftir, ince bir stile sahiptir ve kullanım bakımından hassastır. Bununla birlikte yıkanmaları da zahmetlidir. Winterhalter bunun için bir çözüm geliştirmiştir: Bardak yıkama sistemi hassas malzemeyi korur ve muhafaza eder. En iyi şekilde hazırlanmış su sayesinde bardaklar makineden ovalama gerektirmeden ve parıldayarak çıkar. İki dakikadan daha kısa sürede 25 adede kadar.

PROFESYONEL BİR BARDAK YIKAMA MAKİNESİNİN ÖZELLİĞİ

PROFESYONEL BİR BARDAK YIKAMA MAKİNESİNİN ÖZELLİĞİ
Danışmanlık

DANIŞMANLIK

Ürünlerimiz, finansman seçenekleri veya hijyen konusuyla ilgili sorularınız mı var?
Bulaşıkhanenizi planlarken veya bulaşık yıkama işlemlerinizi organize ederken yardıma mı ihtiyacınız var?
Bulaşık yıkama uzmanlarımız size yardımcı olmaya ve tavsiyelerde bulunmaya hazır.


TALEP FORMU

BARDAK YIKAMAYA YÖNELİK DİĞER ÇÖZÜMLER

Classeq P50 Giyotin Bulaşık Makinesi

Düz veya köşeli çalışmaya uygun yüksek hacimli dijital bulaşık makineleri, P500A makineleri saatte 720 tabak yıkama ...
İncele

Classeq D500 Set Altı Bardak Makinesi

Kullanımı kolay endüstriyel bulaşık makinesi. Basit kontrol paneli, çıkarılabilir bileşenler ve güvenilir, temiz sonuçlar.Kompakt, önden yüklemeli ...
İncele

Aktürk Mutfak

" Profesyonel Mutfağın Adresi Aktürk Mutfak "

Aktürk Mutfak 30 yıldır Türkiye'de endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir ve sektörünün saygın işadamı Ersin Aktürk tarafından kurulmuş olup, 1976 İngiltere’de kurulan Classeq'in Türkiye şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Classeq sağlam bir endüstri için etkin fiyat ve kolay kullanımları ile dikkati çekerken Türkiye’nin bütün bölgelerine yayılan geniş bir bayi ağına sahiptir. Satış sonrası hizmet kalitesini kontrol altında tutmak için teknik servisi özelleştirmeyen tek firmadır. Oteller, hastaneler, ofis ve hazır yemekler, havaalanları, restoranlar ve okullar projeleri için profesyonel mutfak ekipmanlarında eksiksiz çözümler sunulmaktadır. Ayrıca Vitamix, Atollspeed, Ideal-Ake, Liebherr, Hounö, Tiger Hotel, Cooktek, Hoshizaki, Mareno, Monolith, Unox, Robot Coupe, Brita, Ugolini, Menumaster, Neumaerker, Höller, Scholl, Magikitch'n, Firex, Pitco, Desmon, Santos, Salva, Morello Forni, Scotsman,Josper, Hatco, Zummo gibi birçok dünya markasının ve daha fazlasının resmi distribütörlüğünü yapmaktayız.Kabul Et Websitemizi kullanarak Çerez Politiması'ni okumuş ve onaylamış sayılırsınız.